Nasz świat kręci się

wokół czekolady

Swoją smakowitą drogę rozpoczęliśmy w Terravicie w 1992 roku – weszliśmy na rynek z czekoladową pasją, świetnym pomysłem i fantastyczną  energią. Lata doświadczeń pozwoliły nam zgłębić tajniki czekoladowej branży, dzięki czemu nie boimy się podejmować kolejnych słodkich wyzwań. Miłość  do czekolady napędza nasze starania, by produkować i dostarczać dla was najlepsze produkty każdego dnia.

Obecnie zarządzamy kilkoma markami w najważniejszych kategoriach czekoladowych, przez co docieramy do tradycyjnych potrzeb smakoszy i dopasowujemy się do najnowszych trendów rynkowych. Sukces lokalny zachęcił nas do przyjęcia szerszej perspektywy, dlatego dziś naszych zadowolonych Klientów spotkać można nie tylko w Polsce czy w Europie, ale na całym świecie.

Zapraszamy do radosnej degustacji!

Choco Sticks

Czekoladowa dawka energii
Doskonała przekąska na krótką przerwę w pracy, nauce czy podróży. Dostarczają mnóstwo dobrej energii w przepysznej i wygodnej formie, gdziekolwiek jesteś. Stworzone wręcz do dzielenia się z innymi. Drobna przyjemność dla wszystkich żyjących w biegu.

Tabliczki czekoladowe

Prosimy do tabliczki
Tabliczka czekolady – kultowa, podręczna, zawsze na czasie. Od lat znana z niezwykłych właściwości: leczy chandrę, umila samotność, osładza towarzyskie spotkania. Można ją zabrać do plecaka na wycieczkę, wsunąć do torebki albo ukryć w szufladzie na... czarną godzinę.

Kremy

Apetyt na krem
Tort z kremem czekoladowym? Czekoladowe kanapki? A może banany w czekoladzie? Kremy Terravita nadadzą się do wszystkich kulinarnych pomysłów. Świetnie smakują też prosto z kubka, a do pełni szczęścia wystarczy łyżeczka!

Marki własne

Przyjemność po stronie czekolady
Czekoladową rozkoszą dzielimy się na wielu frontach. Poza naszymi flagowymi produktami (Terravita, Alpinella, Cocoacara) specjalizujemy się w produkcji czekolad dedykowanych markom własnym klientów.

Oferty okazjonalne

Świętuj z Terravitą!
Świętowanie bez czekolady? To niemożliwe! Czekolada to najbardziej uniwersalny ze specjałów – pasuje do każdej okazji, stanowiąc doskonałe tło smakowe dla najbardziej wartościowych wspomnień.

Półprodukty

Nasze półprodukty to odrębna oferta kilkudziesięciu pozycji podzielonych na grupy związane z technologią ich wykorzystania: kremy cukiernicze, polewy cukiernicze, polewy do lodów, toppingi, kuwertury…