Specjalista ds. obsługi klientów

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa obecnych Klientów firmy w zakresie półproduktów i produktów Terravita: bieżący kontakt z Klientem, przyjmowanie zleceń, utrzymywanie pozytywnej relacji budującej długoterminową współpracę,
  • Stałe monitorowanie wyników sprzedażowych i stanów magazynowych obsługiwanych produktów,
  • Koordynacja zleceń produkcyjnych w oparciu o otrzymywane zamówienia i stany magazynowe,
  • Koordynowanie terminów dostaw i obsługa reklamacji (zgłoszenia, monitoring),
  • Bieżąca analiza efektywności współpracy z Klientami,
  • Organizacja i koordynacja działań promocyjnych,
  • Nadzór nad należnościami handlowymi: wyjaśnienie zaległości i monitowanie Klientów,
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy.

Wymagania

· Preferowane wykształcenie wyższe

· Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze Klientów B2B

· Zdolności interpersonalne i organizacyjne

· Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby Klienta

· Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

· Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i poszerzenia swoich kompetencji

· Wsparcie merytoryczne doświadczonego, sympatycznego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "WYŚLIJ APLIKACJĘ".

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy.”

Administratorem danych osobowych jest TERRAVITA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 48.  Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Spółki TERRAVITA sp. z o.o. (www.terravita.pl) w zakładce „KARIERA”.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Formularz rekrutacyjny

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp ods bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.