Oferty pracy

INFORMACJA

dla kandydatów do pracy

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TERRAVITA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 48, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Spółkę TERRAVITA Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: kadry@terravita.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku.Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

W razie potrzeby kontaktu w kwestii ochrony Twoich danych osobowych prosimy o wysłanie e-maila do Inspektora Ochrony Danych na adres: iod@terravita.pl

Technik mechanik
11.29.2018 Poznań
Szukasz wyzwań? Jesteś skrupulatny? Chcesz pomóc nam w ciągłym rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!
Technik automatyk
11.29.2018 Poznań
Szukasz wyzwań? Jesteś skrupulatny? Chcesz pomóc nam w ciągłym rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!
Elektryk - technik utrzymania ruchu
09.11.2018 Poznań
Szukasz wyzwań? Jesteś skrupulatny? Chcesz pomóc nam w ciągłym rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!
Technik mechatronik
11.29.2018 Poznań
Szukasz wyzwań? Jesteś skrupulatny? Chcesz pomóc nam w ciągłym rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!
Wyślij CV
11.6.2015
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie lecz aktualnie nie znajdujesz odpowiedniej oferty pracy, prześlij nam swoje dane.